«به نام قدرت مطلق الله»

در روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه  1398 ، جلسه سوم از دور نهم جلسات جهانبینی ویژه کمانداران کنگره 60، با استادی مسافر کمان فاطمه، نگهبانی مسافر کمان زینب و دبیری مسافر کمان منوچهر با دستور جلسه : اهداف یک تیر انداز در جهت ارتقاء باشگاه در سال 98، برگزار گردید.

خلاصه سخنان استاد:

با توجه به این که ما اعضای کنگره و اعضای باشگاه، همچون یک خانواده هستیم، اگر در یک خانواده  برای یکی از اعضاء مشکلی پیش بیاید تمام آن خانواده درگیر و متزلزل می شود، مثل همین اعتیاد که درگیرش بودیم.

 

و بالعکس اگر یک نفر در خانواده پیشرفت کند باعث سر بلندی و سرفرازی آن خانواده می شود. در کنگره هم همین طور است، اگر قرار است که پیشرفتی در باشگاه صورت بگیرد، به عملکرد ما مربوط می شود.

اگر من به عنوان یک عضو در این باشگاه پیشرفت کنم، می توانم به ارتقاء این باشگاه کمک کنم.

از هر کدام از ما اگر بپرسند که هدفتان چیست؟ ممکن است بگوییم: تیر اندازی می کنم، برای سلامتی خودم و اینکه از تیر اندازی لذت می برم.

خودم در گذشته می گفتم که تیر اندازی را دوست دارم و برای لذت بردن خودم تیر می زنم،کمتر ترجیح می دادم در مسابقات بیرون از باشگاه شرکت کنم. ولی الان با توجه به مسابقاتی که رفتیم، هدفم تغییر کرد و انگیزه ام بیشتر شده.

تیر اندازی ورزشی است که من به واسطه کنگره وارد آن شدم و اگر آرامشی در زندگی ام هست به واسطه کنگره هست. دوست دارم آنقدر پیشرفت کنم که اگر در مسابقات بیرون از کنگره شرکت می کنم اسمی از کنگره باشد. تا بتوانیم درمان به روش DST را مطرح کنیم. و بگوییم مصرف کننده هایی که یک زمان مواد مصرف می کردند، الان به آن تعادل رسیدند که نه تنها به زندگی عادی شان برگشتند، بلکه می توانند ورزش را به صورت حرفه ای انجام دهند.

دوست دارم آنقدر پیشرفت کنم که این پیام را به صورت عملی چه در رفتار و چه در مقام آوردن مطرح کنم.

هر کدام از ما بتوانیم پیشرفت کنیم قطعاً می توانیم در پیشرفت باشگاه سهمی داشته باشیم.

یکی از مواردی که می تواند خیلی مهم باشد داشتن حس خوب است.  من این را تجربه کرده ام. اینجا در کنار افرادی تیر زده ام که حس و حال خوبشان روی تیر اندازی من تاثیر زیادی داشت.

 حس و حال خوب ما می تواند محیط اطرافمان را تحت تاثیر قرار بدهد.

حتی اگر یک تازه وارد که به اینجا می آید وقتی می بیند که انرژی مثبتی می گیرد خیلی راحت تر جذب این باشگاه می شود.

به نظر من خیلی مهم است ما در این سال بتوانیم جذب بیشتری داشته باشیم چون این تازه واردین هستند که در آینده می توانند به پیشرفت باشگاه کمک کنند.

حس، یک راهنمای خیلی قدرتمند برای ماست، یک راهنمای درونی.

تجربه من این است که زمانی من در مسافت  70 متر تیر می زدم، گاهی تنهایی و گاه دو تا سه نفر بودیم که تیر می زدیم و خیلی آنجا حال خوبی نداشتم. تا زمانی که مسابقات 18 متر شروع شد. در مسافت 18 متر خیلی انرژی گرفتم، از آن موقع بود که انگار دوباره برگشتم. احساس کردم چند وقتی که در مسافت 70 متر تیر می زدم از جمع و گروه دور شده بودم. انگار از انرژی جمع استفاده نمی کردم . متوجه شدم که تیر زدن خوب آن نیست که فقط بیایم و بدن سازی و تمرین کنم. اینها خیلی مهم است ولی چیزهای درونی دیگری هم هست، وقتی تغییر جایگاه دادم متوجه شدم که چیزهای مهم دیگری هم هست، که من از آنها غافل شده بودم.

برای همین است که درکنگره می گویند جهانبینی ورزش. چون اول باید روی ظرفیت خودمان کار کنیم. شاید ما یک سری توانایی هایی به دست بیاوریم ولی ظرفیتش را نداشته باشیم که در این صورت همان رکودهای بالای ما بر علیه ما به کار می آید و در جا می زنیم. و خدا را شکر می کنم که در تیر اندازی مشکل را خیلی زودتر درونمان می بینیم و زودتر اصلاحش می کنیم.

اگر بخواهیم این سیستم رشد کند همه اعضاء باید تلاش کنیم. تماشاچی نباشیم بلکه بازیگر باشیم. در آن صورت می توانیم به ارتقاء باشگاه کمک کنیم.

الان هم، ماه مبارک رمضان نزدیک است و می توانیم در امر افطاری مشارکت کنیم. سفره ای که اینجا پهن می شود، پیوند محبت را بین اعضاء بیشتر می کند و لذتش به خودمان برمی گردد. امیدوارم که بتوانیم قدر داشته هایمان را بدانیم و همه ی ما ساکنینی باشیم آباد تا بتوانیم بنا را آباد کنیم.

در ادامه تقدیر نامه مالی دوستان کماندار، توسط اعضای لژیون مالی تقدیمشان گردید.

مرزبان کشیک: مسافر کمان احمد کیقبادی

عکاس: مسافر کمان محمد حسین

تنظیم و ارسال: مسافر کمان زینب

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری، جلسات جهان بینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic