گزارش تصویری از دومین جلسه گلریزان باشگاه تیر اندازی با کمان کنگره 60
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 13:21 | نوشته ‌شده به دست مسافرکمان زینب (نگارنده) | ( نظرات )

«به نام قدرت مطلق الله»

دومین جلسه از دور اول لژیون مالی نمایندگی تیراندازی باکمان، با استادی مسافر کمان امیر خرمشاهی، نگهبانی مسافر کمان الهه و دبیری مسافر کمان سعیده با دستور جلسه گل‌ریزان در باشگاه تیراندازی باکمان کنگره 60 در روز جمعه مورخ 1397/11/26 رأس ساعت 15:30 دقیقه آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

دلیل اینکه امروز جلسه گل‌ریزان برگزار شد این است که سال گذشته که اعضای لژیون مالی شعبه تیراندازی با تشکیل شد چهار نفر بودند تصمیم گرفته شد که گل‌ریزان در باشگاه انجام شود بخاطر هم‌زمانی گل‌ریزان باشگاه با شعب (چون هرکدام از ما شعب جداگانه‌ای داریم) و به این دلیل که فاصله‌ای باشد و همه بتوانند حمایت کنند سعی کردیم چند ماه جلوتر یا عقب‌تر برگزار کنیم. پارسال دو ماه زودتر از جلسه گل‌ریزان شعب و امسال چند ماه بعدش برگزار شد.

لازم است که این جلسه حتماً برگزار شود چون ما یک باشگاه ورزشی هستیم؛ و مخارجی داریم. ما در کنگره یاد می‌گیریم که هزینه‌هایمان را خودمان تأمین کنیم و در کنار آن پس‌انداز هم داشته باشیم.

دستور آقای مهندس است که ما تا ماه رمضان هر خرجی کرده باشیم پس‌انداز هم باید داشته باشیم. ما هم که جزء کنگره 60 هستیم از این قاعده مثتثنی نیستیم.

فرق ما در کنگره و جاهای دیگر که درمان می‌گیریم این است که ما آموزش‌هایمان را کاربردی می‌کنیم.

همان گذرگاه سخت که در کتاب 60 درجه گفته‌شده به نظرم همین‌جاهاست. این‌که من بتوانم به خودم جرات بدهم که وارد این گذرگاه شوم و به‌سلامتی عبور کنم.

من برای رشد کردن خیلی وقت‌ها باید بتوانم از خیلی چیزها بگذرم، باید بتوانم بخشش‌کنم.

به قول آقای اشکذری که استاد بنده بودند، مهم نیست که چقدر و چطوری مهم این است که باشم و قطره‌ای از این اقیانوس باشم.

تمام سی‌دی‌ها و نوشتارهای کنگره از کمک من به کنگره و کمک کنگره به من، فرمان عقل، وظایف رهجو نسبت به راهنما و حتی همان وادی عشق (وادی چهارده) همه‌ی این‌ها خلاصه می‌شود به چیزی که من بتوانم آموزش‌هایم را کاربردی کنم.

من موظف هستم در هر جایگاهی در کنگره هستم خودم را آباد کنم و این‌زمانی اتفاق می‌افتد که حالم خوب باشد به آباد کردن همسایه‌ها و کسانی که با من هم‌کیش هستند، کمک کنم؛ و درنتیجه حس خوبی در من ایجاد می‌شود؛ و این به‌صورت تصاعدی زیاد می‌شود و موجی که ایجاد می‌کند شعاع اضافه می‌کند و ما هم درون آن قرار داریم.

آقای مهندس گفتند موضوع این است که من حمایت کنم این‌که این کجا خرج می شود مهم نباشد. اگر به‌حساب زمین پول بریزم و این پول در اهواز یا بوشهر خرج شود این باید باعث خوشحالی من شود. مهم این است که به سیستم و متصدی‌ها اعتماد دارم. رشد کردن کنگره 60 هم به من ربط دارد و هم ندارد. اگر از کنگره جدا شوم کنگره به راه خودش ادامه می‌دهد. من نباید جا بمانم. اگر جا بمانم حالم بد می‌شود.

هم به‌صورت نقدی هم به‌صورت تعهدی می‌توانیم حمایت کنیم قرار شد اگر به‌صورت تعهدی حمایت می‌کنیم تا فرارسیدن ماه مبارک تعهدمان را اجرایی کنیم. هیچ اجباری هم وجود ندارد همه‌ی کارهای ما به‌صورت داوطلبانه است.

کسانی که عضو جدید لژیون مالی شوند باید پنج میلیون به‌صورت نقدی به‌حساب زمین کنگره واریز کنند. کسانی که قبلاً عضو لژیون مالی بودند می‌توانند دوباره تمدید کنند. حتی به‌صورت شرایطی. فقط در سال اول باید یکجا پرداخت شود ولی در سال‌های بعد می‌توانند شرایطی پرداخت کنند.

 در ادامه جلسه از مرزبان‌های دوره قبل تقدیر شد و همچنین تقدیرنامه کسانی که در گل‌ریزان دوره قبل مشارکت داشتند تقدیمشان شد. کمانداران کنگره 60 هم، چون شعب دیگر، در مراسم گل‌ریزان شرکت نمودند.


خلاصه سخنان ایجنت محترم باشگاه آقای حکیمی:

در ابتدای سخنان در مورد پیامی از آقای مهندس سخن گفتند و به تشریح آن پرداختند.

اگر کسی وارد کنگره شود و نتواند روند dst، آموزش‌ها، جهان‌بینی و عملکرد و کل ساختارهای کنگره را تشخیص دهد؛ این انسان بی‌حس است، وقتی انسانی بی‌حس باشد نمی‌تواند تجربیاتی را که درگذشته داشته و وضعیتی را که در حال قرار دارد، را از هم تشخیص دهد. که آیا این با گذشته‌ها تفاوت دارد یا نه؟

که در این پیام می‌گوید، انگار انسانی است که حس چشایی‌اش را ازدست‌داده. وقتی انسان حس چشایی‌اش را از دست می‌دهد، تفاوت مزه کدو و کبک را تشخیص نمی‌دهد، برایش فرقی نمی‌کند. وقتی به قوه تشخیص نرسد روش dst را با NA و روش ترک، با سم‌زدایی یا عطاری را نمی‌تواند تشخیص دهد.

وارد کنگره می‌شود، حس‌هایش کار نمی‌کند، پس ترک می‌کند و به درمان نمی‌رسد.

همان‌گونه که گفته شد، این مسئله (اعتیاد) به‌قدری عظیم و وسیع است که جادو گران و ساحران حرفه‌ای که شاید به‌طور مستقیم از شیطان بزرگ درس و تعلیم می‌بینند را زیر سؤال برده و آنان را در برابر این مسئله عاجز نموده و می‌نماید.

برای اینکه خوب بدانید، این افیون از هر سحر و جادویی در انسان بیشتر رشد، نمو و نشو می‌یابد. و سبب تمام خرابی‌های نفس وجود می‌شود.

اکنون با توسعه و گسترش آن می‌توانید به‌خوبی تخریب آن را متوجه شوید. افیون یعنی شیطان و ابلیس اعظم.

 در عصر شما بسیاری مسائل سهل شده و اندیشه‌های انسان‌ها، تفکر و تعقل آن‌ها جهت تکامل جلو رفته، آن‌هایی که باید بفهمند، می‌فهمند و آن‌هایی که همیشه در همه‌ی دوران آمده‌اند و نفهمیده‌اند، بازهم نخواهند فهمید و این‌ها همان کسانی هستند که در هر عصر و زمانی در جبهه مخالف شمشیر می‌زنند و هنوز هم همان اعمال را انجام می‌دهند. طعامی بهتر، لذیذتر و راحت‌تر از این نمی‌تواند باشد. (منظور روش DST). اگر به این رقم انسان‌ها چه کبک بدهی چه کدو یا چیز دیگری چون طعم آن را از هم تشخیص نمی‌دهند، درنتیجه برایشان چندان تفاوتی نمی کند.

اگر ما امروز اینجا دور هم جمع شده ایم؛ داریم وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم.

باید بدانیم که اگر لطف خداوند، آقای مهندس و روش DST نبود ما الآن کجا بودیم. اگر فردی روزی‌ ده هزار تومان مواد مصرف می کرد در ماه می‌شود سیصد هزار تومان، یک سالش می‌شود سه میلیون و شش‌صد هزار تومان، وقتی وارد کنگره می‌شود بین 1800 تا 2500 سی‌سی شربت OT استفاده می‌کند و به درمان می‌رسد؛ یعنی در یازده ماه درمانش، بیش از دو میلیون تومان پول مواد نداده و تخریب در خودش ایجاد نکرده.

من الآن 17 سال است که درمان شدم و در بخش‌های مختلف این زکات را پرداخت می‌کنم و در بخش مالی هم باید این کار را انجام دهم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا باشگاه خوبی داشته باشیم.
مرزبان کشیک: مسافر کمان محمدحسین

عکاس: مسافر کمان زینب

تنظیم گزارش: مسافر کمان زینب

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری، جشن ها و مراسم ویژه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic